Viešbutis

BEST BALTIC viešbutis Palanga įsikūręs Palangos miesto centre, pačioje kurorto širdyje. Viešbutį rasite ramybe dvelkiančioje Gintaro gatvėje, tik 500 metrų nuo Baltijos jūros. 2012 m. ir 2023 m. renovuotas viešbutis daugeliui palangiškių ir miesto svečių gali būti žinomas senuoju pavadinimu „Žydroji liepsna“. BEST BALTIC viešbutis Palanga įrengtas elegantišku klasikiniu stiliumi, kuriančiu ramią, atpalaiduojančią atmosferą. Išskirtinumo viešbučio interjerui suteikia patogus panoraminis liftas. Viešbutyje yra 43 šiuolaikiškai įrengti, erdvūs, drauge ir jaukūs skirtingų kategorijų numeriai: 2 apartamentai, 4 dviejų kambarių liukso klasės kambariai su terasa, 20 liukso klasės kambarių, 7 dviviečiai su atskiru įėjimu, 6 standartiniai dviviečiai ir 4 vienviečiai numeriai. Dauguma numerių yra dviejų kambarių, todėl pritaikyti ir šeimyniniam poilsiui.

Visuose numeriuose yra kabelinė televizija, nemokamas belaidis interneto ryšys, darbo stalas, dušas, plaukų džiovintuvas, šaldytuvas, reguliuojami radiatoriai, virtuvės, poilsio ir svetainės zonos. Liukso klasės numeriai ir apartamentai yra su balkonais ir atviromis terasomis. Prabangiuose apartamentuose rasite sūkurinę vonią, erdvią svetainę, pro langus matysite panoraminius Palangos miesto vaizdus. Švediški pusryčiai: įskaičiuoti į kambario kainą. Darbo dienomis pusryčiai restorane patiekiami nuo 8 iki 10 val., savaitgaliais – nuo 8.30 iki 11.00 val. Atvykimas ir išvykimas: svečiai į viešbutį atvyksta nuo 15 val., išvyksta – iki 12 val. Viešbučio privalumai:

  • kasdien 8–12 val. viešbučio svečiai gali nemokamai naudotis pirtimis ir sūkurine vonia,
  • viešbučio svečiai gali naudotis nemokama automobilių stovėjimo aikštele;
  • viešbutis priima svečius su augintiniais.

Nuoširdžiai kviečiame Jus rinktis BEST BALTIC viešbutį Palanga atostogoms, dalykiniams renginiams ar šeimos šventėms. Pasirūpinsime, kad Jūsų poilsis išskirtiniame Palangos kurorte prie Baltijos jūros būtų malonus, verslo renginiai sulauktų sėkmės, o asmeninės šventės paliktų pačius geriausius įspūdžius. Laukiame Jūsų!