VIEŠBUTIS

Kauno miesto centre, šalia Laisvės alėjos, esantis 4 žvaigždučių BEST BALTIC viešbutis KAUNAS – svečių mėgstamas ir vertinamas dėl šviesių, jaukių kambarių, subtilių interjero sprendimų, profesionalaus aptarnavimo ir patogaus susisiekimo.

BEST BALTIC viešbutyje KAUNAS vienu metu gali viešėti iki 146 svečių. Šiuolaikiškai įrengtuose 75 skirtingų kategorijų kambariuose mielai svečiuojasi ne tik gausios turistų grupės, bet ir reiklūs verslo keliautojai. Viešbutyje įrengti 40 standartinių, 23 „Superior“ kategorijos, 7 „Suite“ ir 2 „Junior Suite“ kategorijų kambariai, 2 apartamentai bei 1 VIP apartamentai.

BEST BALTIC viešbutis KAUNAS yra patrauklus įvairių renginių, mokymų ir švenčių organizatoriams dėl jame moderniai įrengtų penkių konferencijų centro salių, kuriose vienu metu gali dirbti, tobulintis ar pramogauti iki 255 žmonių.

Miesto gyventojų itin mėgstamas prabangus viešbučio restoranas „Daniela“ – idealus pusryčiaujančiam svečiui ir kiekvienam, norinčiam pietauti ar vakarieniauti miesto centre.

Erdvus viešbučio sveikatingumo centras, kuriame yra treniruoklių salė, sauna ir baseinas su masažinėmis srovėmis, visada atviras Jūsų harmoningam poilsiui.

Svečių atvykimas nuo 14 val., išvykimas iki 12 val.

Viešbučio svečiai nemokamai gali naudotis automobilių stovėjimo aikštele vidiniame viešbučio kieme, treniruoklių sale (24 val.) bei sauna ir baseinu (ryto valandomis).

Gausūs švediško stalo pusryčiai viešbučio svečiams

I–V nuo 7 iki 10 val., VI–VII nuo 8 iki 11 val.

Restorano „Daniela“ darbo laikas:

I–V nuo 10 iki 22 val., VI–VII nuo 11 iki 22 val.

Kiekvienas mūsų svečias – ypatingas.

Nuoširdus Jūsų atsiliepimas – dovana mums!