Kambariai

Viešbučio numeriuose yra minibaras, seifas, kabelinė televizija, telefonas, belaidis interneto ryšys, individuali kondicionavimo sistema, elektriniais virdulys kavai ir arbatai virti. Numeriuose įrengti patogūs vonios arba dušo kambariai, yra plaukų džiovintuvai.

Ištaiginguose trijų kambarių VIP apartamentuose elegantišku stiliumi įrengta svetainė, miegamasis su dvigule lova ir darbo kabinetas. Prabangūs baldai, masažinė vonia, prabangūs aksesuarai, keturi oro kondicionieriai, muzikinis centras, du televizoriai – svetainėje ir miegamajame – viskas, ko reikia darbui ir poilsiui.

Išskirtiniuose dviejų aukštų „Suite“ tipo numeriuose pirmame aukšte įrengta svetainė, antrame – miegamasis.

Viešbučio svečiai maloniai kviečiami pailsėti ir atsipalaiduoti sporto ir SPA centre. Jų paslaugoms – moderni treniruoklių salė su širdies mechaniniais treniruokliais, svarmenimis, kilimėliais, kamuoliais. Vandens zonoje svečių laukia sauna ir linksmai burbuliuojantis baseinas. Apsilankymas SPA zonoje darbo dienomis nuo 7 iki 10 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 8 iki 11 val. viešbučio svečiams nekainuoja. Nemokamai naudotis sporto centro paslaugomis viešbučio svečiai gali visą parą.

Švediški pusryčiai įskaičiuoti į kambarių kainą. Darbo dienomis pusryčiai viešbučio restorane „Daniela“ tiekiami nuo 7 iki 10 val., savaitgaliais – nuo 8 iki 11val.

Svečiai į viešbutį atvyksta nuo 14 val., išvyksta – iki 12 val.