HOTEL

Usytuowany w centrum miasta w pobliżu Alei Wolności hotel ‘BEST BALTIC KAUNAS’ jest lubianym i cenionym przez gości i za światłych, przytulnych pokoi, subtelnych rozwiązań w zakresie wystroju wnętrz, profesjonalnej obsługi i łatwego dostępu.

Hotel ‘BEST BALTIC KAUNAS’ może jednocześnie obsłużyć do 146 osób.  W 75 nowocześnie urządzonych pokojach o różnych kategoriach chętnie goszczą nie tylko liczne grupy turystów, ale także wymagające osoby podróżujące w celach biznesu. Hotel jest wyposażony w 40 standardowych pokoi, 23 pokoi kategorii „Superior“, 7 pokoi „Suite“, 2 pokoje kategorii „Junior Suite“, 2 apartamenty oraz jeden apartament VIP.

Hotel ‘BEST BALTIC KAUNAS’ jest atrakcyjny dla organizatorów rozmaitych imprez, szkoleń i uroczystości, gdyż posiada 5 nowocześnie urządzonych sal  konferencyjnych znajdujących się w centrum konferencyjnym, w których może jednocześnie pracować, szkolić się lub weselić się do 280 osób.

Luksusowa restauracja ‘Daniela’ cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców, ponadto jest to idealne miejsce w centrum miasta na śniadanie, lunch lub kolację.

Przestronny ośrodek wellness usytuowany w hotelu posiadający siłownię, saunę i basen z hydromasażem, zawsze gotowy aby zapewnić perfekcyjny relaks.

Czas przybycia do hotelu – od godziny 14, czas wybycia – do godziny 12.

Goście hotelu mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na wewnętrznym dziedzińcu hotelu, siłowni (24 godz.), a także z sauny i basenu (w godzinach porannych).

Obfite śniadanie w formie stołu szwedzkiego jest dostępne dla gości hotelu:

I–V od godz. 7 do godz. 10, VI-VII od godz. 8 do godz. 11.

Godziny pracy restauracji ‘Daniela’:

I–V od godz.  10 do godz. 22, VI-VII od godz. 11 do godz. 22.

U nas każdy Gość traktowany jest wyjątkowo.

Twoja szczera opinia o nas – prezent dla nas!