O Hotelu

Druskieniki – są największym kurortem na Litwie o doskonałych warunkach klimatyczno-przyrodniczych, w którym przez cały rok działają sanatoria balneologiczne, źródła solankowe, źródła wód mineralnych. Tradycje lecznicze Druskiennik sięgają 1794 r. W Druskienikach jest zawsze delikatny i ciepły klimat, powietrze tu jest jednym z najczystszych w Europie. W kurorcie jest sporo wód o różnym stopniu mineralizacji oraz złóż leczniczego błota i torfu.

Hotel BEST BALTIC DRUSKININKAI CENTRAL w Druskiennikach znajduje się na starówce Druskienickiej, w pobliżu Lecznicy Druskiennickiej, Aquaparku, deptaka, Muzeum M. K. Čiurlionisa, kortów tenisowych, plaży miejskiej, przystani, ścieżek rowerowych.

W 1909 r. w budynku hotelowym rodzice słynnego rzeźbiarza Jacquesa Lipchitza założyli pierwszy hotel w Druskiennikach. Latem 2007 r. w odrestaurowanym budynku ponownie został otwarty hotel, odrestaurowano autentyczne elementy wystroju wnętrz, przywrócono historyczną nazwę Central.

W hotelu jest bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego, klimatyzacja, winda, taras, restauracja, ośrodek zdrowia, na dziedzińcu wewnętrznym – bezpłatny parking samochodowy. W ciepłej porze roku na łące hotelowej można grać w krykieta.

W niedużym jednopiętrowym hotelu z mansardą są doskonałe warunki do wypoczynku, do organizacji ważnych spotkań i seminariów lub wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych i towarzyskich.

Gościom hotelu przysługują zniżki na usługi świadczone w Lecznicy Druskiennickiej, Aquapark w Druskiennikach, ośrodek SPA oraz przez sanatoria.

Początek doby hotelowej – 14.00.

Koniec doby hotelowej – 12.00.

Zwierzęta akceptowane za dodatkową opłatę.