Centrum SPA

SPA Centrum Hotelu BEST BALTIC Central świadczone są następujące usługi: różnorodne masaże, zabiegi dla ciała. Jest sauna, łaźnia parowa, basen z hydromasażem..

Basen z hydromasażem dla 7–8 osób. Są w nim 49 biczów wodnych i powietrznych, które doskonale masują całe ciało. Kąpiel w tym basenie sprzyja regeneracji sił, rozluźnieniu, relaksuje. Jest to dobra forma spędzenia czasu.

 Sauna – fińska sauna wykonana z desek lipowych, które po nagrzaniu sauny szczególnie przyjemnie pachną. W saunie używa się zapachów leczniczych olejków eukaliptusowych, miętowych, sosnowych i innych. Przyjemny zapach poprawia nastrój, wpływa na regenerację sił. Po gorącej łaźni dobrze jest wziąć lodowaty prysznic. Stare fińskie przysłowie mówi: „Jeśli masz zły nastrój i nawet sauna nie pomaga – nie ma innych środków“.

Łaźnia parowa. Parzenie się w niej jest nie tylko zdrowe, ale i przyjemne. W łaźni parowej wysoka temperatura nie jest uciążliwa, wilgoć jest przyjemna. Pobyt w niej wpływa na krążenie krwi, bardzo się oczyszcza skóra (otwierają się pory, wpływa na usuwanie martwych komórek). Skóra staje się miękka, czysta i delikatna jak jedwab. Przed wejściem do łaźni parowejnależy wziąć chłodny prysznic.

W godz.: 8.00-11.00 dla gości hotelu SPA Centrum, sauna, łaźnia parowa, basen z hydromasażem są bezpłatne. 

Masaże. Masaże wykonane przez dyplomowanych masażystów pomogą Państwu się zrelaksować,     pokonać codzienny stres, zregenerować siły i wypocząć.